Hizmetler

Proje, Mühendislik ve Dizayn

Endam Havuz İnşaat Makina San. ve Tic. A.Ş. havuz yapımı ve tesisat montajı ile ilgili proje, tasarım ve mühendislik faaliyetlerini kendi bünyesinde bulunan deneyimli mühendis kadrosuyla ve yurtiçinde ve yurtdışından birçok firmanın destek ve yardımıyla başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerimizin havuz ekipmanları ve havuzların yapısal her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan yapı ve donanım tasarımı, dizaynı, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.

Taahhüt ve İmalat

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşterilerinin istekleri doğrultusunda taahhüt hizmetlerini büyük bir başarıyla yürütmektedir. Kullandığı ithal ekipmanlar ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri ekonomik olarak kısa sürede müşterilerine sunmaktadır. İmalat portföyünü geliştirme ve alternatif ürünlerle sektörü yenileme çabasında olan firmamız bu ilkesini imalat departmanın misyonu olarak benimsemiştir.

Satış ve Pazarlama

Endam Havuz İnşaat Makina San. ve Tic. A.Ş. satışını yaptığı yerli ve ithal ekipmanlarının istenilen zamanda müşteriye temini için stoklarında bulundurup, derhal karşılamaktadır. Malzemenin stoklarda bulunmaması halinde kısa sürede bayilik düzeyinde çalıştığı yurtiçi ve yurtdışı firmalardan en kısa sürede teminini sağlamaktadır. YKS Yapı Kimyasalları’ nın bayisi olan ve Aquapro, Serapool gibi markalarında kimyasal satışını gerçekleştiren firmamızda ürün yelpazesi geniştir.

Servis ve Bakım

İnsan sağlığı için önemli bir yeri olmasına rağmen, havuzların tasarımı, yapımı, işletilmesi kontrol edilmemekte ve denetlenmemektedir. Nisan 2000 tarihinde zorunlu standart olarak kabul edilen ve yayınlanan TS 11899 No.lu ulusal standartlar olmasına rağmen, ne yazık ki bu konuda yatırım yapan bakanlıklar, belediyeler, üniversiteler, diğer okullar ve diğer resmi özel kurumlar bu standartları ihale şartnamelerine koymamaktadırlar. Bu standartlara uygun olarak denetleme ve kontrol yapılmamaktadır.