KURUMSAL

ENDAM HAVUZ YAPI
VE HAVUZ KİMYASALLARI

İnsan sağlığı ve can güvenliği ile yakından ilgili olan yüzme havuzları, standartlara uygun havuz yapmak teknik ve etik açıdan vazgeçilmez bir zorunluluktur.Yüzme havuzları,su teknolojileri ve yapı sektöründe faaliyet göstermekte olan Endam Havuz İnşaat Makina San. ve Tic. A.Ş. sağlıklı yüzme ortamlarının yaratılmasını ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.Geniş ve tecrübeli personel kadrosuyla proje, mühendislik, dizayn, taahhüt, imalat, toptan ve perakende satış, yedek parça ve servis konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

MODERN VE ŞIK

Endam Havuz İnşaat Makina San. ve Tic. A.Ş. havuz yapımı ve tesisat montajı ile ilgili proje, tasarım ve mühendislik faaliyetlerini kendi bünyesinde bulunan deneyimli mühendis kadrosuyla ve yurt içinde ve yurt dışından birçok firmanın destek ve yardımıyla başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerimizin havuz ekipmanları ve havuzların yapısal her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan yapı ve donanım tasarımı, dizaynı, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.

ENDAM HAVUZ YAPI
VE HAVUZ KİMYASALLARI

Yüzme havuzları kapsamlı ve titiz mühendislik çalışmalarıyla ortaya çıkan yapılardır.Endam Havuz İnşaat Makina San. ve Tic. A.Ş. olarak ülkemizde eksikliği fark edilen yüzme havuzlarının ve yüzme sporlarına verilen önemin artmasını dileriz.