Yüzme Havuzları

Site Havuzları

Dikdörtgen, dairesel, yarı olimpik v.b gibi şekillerde olabilmektedir.Site havuzlarında dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi kullanıcı sayısının fazla ve değişken olması sebebiyle havuzun dezenfeksiyon sisteminin titizlikle seçilmesi ve işletilmesidir.

Olimpik Havuzlar

50 metre uzunluğunda çeşitli yarışın yapıldığı ve su oyunlarının oynandığı yüzme havuzudur. Ulusal ve uluslararası yarışmaların yapıldığı bu havuzların ölçüleri standart ölçülerdir.Olimpik Havuzlar genellikle spor komplekslerinde, Müsabakalarda yoğun olarak yoğun olarak kullanılmaktadır.
Müsabakalar sırasında, 10 kulvara sahip bu havuzların kenarlardaki iki kulvarı kullanılmaz. Olimpik havuzlar kısa kulvar ve uzun kulvar olmak üzere ikiye ayrılırlar.

Özellikler

Boy: 50 metre
En: 25 metre
Derinlik: 2 metre
Kulvar sayısı: 10
Kulvar genişliği: 2,5 metre
Su sıcaklığı: 25 °C – 27 °C
Yarı Olimpik Yüzme Havuz

Boy= 25 Derinlik= 2 metre Sıcaklık=27•C Kulvar Sayısı=5

Otel Havuzları

Otel havuzları istenilen şekilde ve büyüklükte olabilir.Otel havuzlarında da kullanıcı sayısı etkili olduğundan havuz dezenfeksiyonu ve bakımı önemlidir.Özellikle yazın filtrasyon tesisatı tam gün çalıştırılmaktadır.Endam havuz, Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da otel havuzlarının projelerinde yer almıştır.

Okul Havuzları

Endam Havuz; Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu Villa Havuzları, Otel havuzları, Site Havuzları, Süs Havuzları gibi birçok projeye paralel olarak özel okulların spor amaçlı komplekslerinin projesinde de yer almıştır.

Villa Havuzları

Villa Havuzları istenilen ölçülerde ve şekillerde olabilmektedir.Bu Havuzlar tamamiyle kullanıcılarının ihtiyaçlarına ve zevklerine göre yapılmakla kalmayıp, evin konumu ve bahçe peyzajına göre yorumlandığı içindir ki bu sebepten hiçbir Endam havuz projesi bir başkasına benzemez.

Böylece tamamen isteğinize uygun materyaller kullanılarak inşa edilecek Bluelit Havuz’unuzun şeklini seçmek de size kalır.

Özel Havuzlar

Müşteriilerimizin ihtiyaç ve zevklerine bağlı olarak Evin konumu, bahçe peyzajına göre farklı şekillerde her türlü dizayn ve tasarımı size sunmaktayız.

Hazır Havuzlar

Prefabrik havuzlar, fabrika ortamında üretilerek modüler şekilde satışı yapılan ve havuzun yapılacağı alanda vidalama ekipmanları ile birleştirilen havuz çeşitleridir.